Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

JAVA COFFEE POP-UP

O koncepcie sklepu pop up’owego* myśleliśmy od dawna, jako o sposobie dotarcia do tych klientów którzy cenią sobie smak kawy w zaciszu domowym. Wiemy, że wielu z konsumentów nadal wybiera kawę rozpuszczalną nie mając świadomości że w Polsce od kilkunastu lat działają Palarnie specjalizujące się w wypalaniu kaw wysokiej jakości (Specialty Coffee). 
Wyzwaniem stało się dla nas znalezienie odpowiedniego miejsca, które sprzyjać będzie bezpośredniemu kontaktowi z klientami.
 
Postaraliśmy się tak zaprojektować JAVA COFFEE Pop Up, żeby można było w niemal ceremonialny sposób zaparzyć kawę z dripa, Chemexu lub Aeropressu.
Odwiedzając nas możesz posłuchać o różnorodności ziaren, sposobach wypalania i zaparzania kawy. O tym jak wykorzystywać nasze zmysły do określania profilu sensorycznego. 
Podpowiemy Ci, które urządzenie wybrać, jak dobrać do niego kawę, jaki stopień zmielenia i jak ją zaparzyć aby w pełni cieszyć się jej smakiem i aromatem.
Bardzo uważnie obserwujemy wszystko to co nas otacza i staramy się przygotować na wszelkie pytania klientów i ich uwagi.
 
Z tygodnia na tydzień powiększa się grupa naszych stałych klientów. Cieszymy się że Wy bez nas tak jak my bez Was nie wyobrażamy już sobie kolejnego dnia!
Zapraszamy!

Nasze lokalizacje:
- JAVA COFFEE Pop Up
 Hala Bio Bazaru, ul. Wołoska 3 w Warszawie
Godziny otwarcia: środa i piątek 10h00-18h00, sobota 8h00-16h00 

JAVA COFFEE Pop Up  Hala Mirowska, Plac Mirowski 1 (teren Pasażu Handlowego Hale Mirlowskie) w Warszawie, Lokal 42
Godziny otwarcia: poniedziałek - piątek 9h00-17h00, sobota 8h00-16h00
*Pop up store to błyskawiczny handel detaliczny, najczęściej ulokowany na małych powierzchniach i mający charakter czasowy. Najbardziej popularny w Kanadzie, Wielkiej Brytanii, USA i Australii. Koncepcją projektu sklepów pop up’owych jest tworzenie ich tam, gdzie obecnie najczęściej i najchętniej klienci spędzają czas.