Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

JAVA UNIVERSITY

JAVA UNIVERSITY to niezapomniane kawowe doświadczenie! Od początku  naszej działalności wiedzieliśmy, że dbanie o każdy szczegół począwszy od plantacji do palarni to zdecydowanie za mało. Poza dobrymi ziarnami potrzebna jest ogromna wiedza, aby kawę dobrze przyrządzić, chodzi oczywiście o wiedzę BARISTY - osoby, która profesjonalnie zajmuje się kawą. I tak oto naturalnym stało się powołanie do życia "Kawowego Uniwersytetu".
 
Aktualnie w JAVA UNIVERSITY każdy znajdzie coś ciekawego dla siebie. W naszej ofercie znajdują się szkolenia, które pomogą podnieść wiedzę i umiejętności BARISTÓW niezależnie od ich stażu pracy i poziomu wiedzy. Dodatkowo dzięki systemowi audytów kawiarni - audyty zewnętrzne, tajemniczy klient czy espresso police -  zapewniamy ciągłość kontroli wiedzy nabytej przez baristów podczas szkoleń. 
 
Oferujemy również szkolenia cieszące się ostatnio ogromną popularności  dla amatorów/home baristów, którzy zafascynowani są tematem kawy lub stawiają swoje pierwsze kroki w kawowym świecie.

Chcesz poznać szczegóły, skontaktuj się z Nami mailowo: l.stepniak@javacoffee.pl lub telefonicznie +48 22 299 62 42 ...lub zapoznaj się z ofertą szkoleń.


Dowiedz się więcej