THE LONDON TEA COMPANY

Od 2003 roku energia Londynu inspiruje nas do tworzenia nowych mieszanek herbat.

Nasza misja jest prosta: dzielić się jakością, kreatywnością i naszą miłością do Londynu. 

Niezmiernie ważne jest dla nas etyczne pozyskiwanie i naturalne produkowanie herbat. Nasze herbaty posiadają certyfikat Fairtrade, nie zawierają sztucznych aromatów, barwników i konserwantów.

The London Tea Company reinwestuje do 50% swoich zysków w rozwój małych producentów z którymi współpracuje. Do tej pory zainwestowaliśmy ponad 6 milionów funtów poprzez fundusze i realne trwałe wsparcie fundacji Producer Direct.

Założona w 2009 r. Producers Direct jest nagradzaną organizacją należącą i prowadzoną przez drobnych producentów rolnych. Pracuje nad pionierskim nowym modelem - skoncentrowanym na drobnych rolnikach opracowujących innowacyjne rozwiązania dla stojących przed nimi wyzwań oraz zapewniających drobnym gospodarstwom możliwość przekształcenia ich w zrównoważone firmy.

 • Widok:
 • Promocja!
  Gramatura: 40g

  SKŁADNIKI: czarna herbata FT 

  16,20 zł 18,00 zł -10%
  Obniżka!
  W magazynie
 • Promocja!
  Gramatura: 40g

  SKŁADNIKI: rumianek 100%

  16,20 zł 18,00 zł -10%
  Obniżka!
  W magazynie
 • Promocja!
  Gramatura: 40g

  SKŁADNIKI: mięta 100%  

  16,20 zł 18,00 zł -10%
  Obniżka!
  W magazynie
 • Promocja!
  Gramatura: 40g

  SKŁADNIKI: kawałki jabłek, Hibiskus, liście Jeżyny, naturalne aromaty, Czarny Bez, Chilli, Maliny (1%)  

  16,20 zł 18,00 zł -10%
  Obniżka!
  W magazynie
 • Promocja!
  Gramatura: 40g

  SKŁADNIKI: Zielona Sencha  

  16,20 zł 18,00 zł -10%
  Obniżka!
  W magazynie
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów

The London Tea Company

Londyn słynie z zamiłowania do dobrej herbaty. Za takie uważa się produkty The London Tea Company. Marka istnieje na rynku od 2003 roku. Ich herbaty nie mają żadnych sztucznych aromatów, konserwantów, ani barwników. Są pozyskiwane i produkowane w sposób naturalny. W uprawach, z których zamawiane są liście, nie są wykorzystywane pestycydy. Herbaty The London Tea Company mają certyfikat Fairtrade, były też wielokrotnie nagradzane w branży.

The London Tea Company – jakie herbaty wybrać?

Oferta The London Tea Company jest różnorodna. Zarówno osoby, które lubią mocniejsze smaki, jak i miłośnicy ziołowych aromatów, znajdą coś dla siebie. Jak przystało na brytyjską markę, słynie ona z wysokiej jakości herbaty Earl Grey oraz London Breakfast. Ta pierwsza to herbata cejlońska z aromatami, druga to herbata czarna. Nie brakuje też naparów ziołowych. Wśród nich wymienia się Pure Camomile czy Pure Peppermint. The London Tea Company to także napary owocowe. W ofercie dostępne są m.in. Peach & Rhubarb, Raspberry Inferno czy Zingy Lemon & Ginger. Ponadto kupić można herbatę zieloną i herbatę białą. Przy przygotowywaniu naparu warto wykorzystać akcesoria do parzenia herbaty, by wydobyć z niej niepowtarzalny smak.