MINOR FIGURES

Napój owsiany MINOR FIGURES stworzony przez baristów dla baristów.

Twórcy marki mówią: "Nigdy nie napisaliśmy manifestu ani nie deklarowaliśmy swojej misji, ale gdybyśmy to zrobili, brzmiałaby mniej więcej tak: Stwórz świetne produkty kawowe, aby więcej osób mogło cieszyć się lepszą kawą."

Napój wyróżnia jedwabista konsystencja po spienieniu, która idealnie nadaje się do rysowania latte art.

  • Widok:
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów

Napój owsiany dla baristów Minor Figures

 

Roślinny napój owsiany Minor Figures to produkt wyjątkowy – stworzony przez baristów dla baristów. Jednocześnie, nie jest on przeznaczony wyłącznie dla profesjonalistów, ale tak naprawdę dla wszystkich tych, którzy chcą cieszyć się perfekcyjnym smakiem kawy, bez względu na to, czy jest ona parzona w kawiarni, czy w domu.

 

Co wyróżnia mleko owsiane Minor Figures? Przede wszystkim jedwabista konsystencja, idealna do spienienia, która umożliwia nawet rysowanie latte art. Napoje roślinne Minor Figures posiadają prosty, naturalny skład, bez konserwantów. Są oparte w 100% na roślinnych produktach oraz nie zawierają dodatku cukru.

 

Ponadto produkcja mleka owsianego jest proekologiczna, w jej trakcie zużywana jest mniejsza ilość wody niż w przypadku mleka krowiego lub innych, alternatywnych napojów roślinnych.

 

Napój roślinny Minor Figures Oat M*lk dla wegan i nie tylko

Napoje roślinne Minor Figures produkowane są z myślą o stworzeniu kawy idealnej, choć w praktyce mają znacznie szersze zastosowanie. Mogą zostać użyte do przygotowania ciasta, owsianki czy śniadaniowych placuszków. To produkt w 100% wegański, który uzupełnia dietę roślinną o kluczowe składniki, zawarte w krowim mleku, takie jak wapń. Może być stosowane przez osoby z nietolerancją laktozy lub będące na diecie bezmlecznej.