• Widok:
 • Nasze motto jest dla nas bardzo ważne i chcemy podzielić się nim z innymi. Idąc ta drogą stworzyliśmy dla Was koszulki, które z dumą możecie nosić wszędzie i szerzyć nasz slogan, ponieważ GOOD COFFEE IS A HUMAN RIGHT.

  60,00 zł
  W magazynie
 • Kawa to nasza pasja i to nigdy się nie zmieni. Kilka lat temu wprowadziliśmy nasz brandowane JAVA DRIPPERY! Przez długi czas były z nami do czasu zmiany logo na nowe. Czekały na dobry czas, aby sobie o nich przypomnieć!

  48,00 zł
  W magazynie
 • Polecamy dla tych, którym ochrona środowiska nie jest obojętna. Lekka i łatwa do zwinięcia, dzięki czemu można ją używać codziennie, zaś dzięki dużej wytrzymałości idealnie posłuży do noszenia mniejszych i większych pakunków. 

  35,00 zł
  W magazynie
 • 55,00 zł
  W magazynie
 • W końcu ruszyliśmy z JAVA Brand merch! Otwieramy się na Wasze potrzeby, akurat na święta, a rzeczy, które tu widzicie- zostaną z nami na stałe. Już teraz możecie je nabyć w lepszej cenie i w całym pakiecie!

  135,00 zł
  W magazynie
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów

Akcesoria Javowe

W ofercie JavaCoffee znajdują się jeszcze inne akcesoria. Wśród nich wymienia się kubki wielokrotnego użytku z niekapiącą pokrywką, pojemniki próżniowe na kawę oraz torby zakupowe. Dostępne są także okolicznościowe boxy z produktami JavaCoffee.

Palarnia kawy Javacoffee to nie tylko najwyższej jakości gatunki ziaren i akcesoria do parzenia kawy czy herbaty. To też szereg innych gadżetów, które przydadzą się na co dzień. Wśród nich wymienia się kubki Rejava. Dostępne są w 2 pojemnościach, mały ma 236 ml, a duży 354 ml. Kubki te są wielokrotnego użytku, wykonano je z włókien bambusowych, dzięki czemu są lekkie. Ponadto mają niekapiącą pokrywkę z silikonu. Dodatkowym udogodnieniem dla miłośników gorących napojów jest zastosowanie rękawa. To umożliwia trzymanie kubka, nawet jeśli znajduje się w nim świeżo zaparzona kawa. Kubki Rejava można bez obaw myć w zmywarkach. Są też wolne od BPA i ftalanów.

Javacoffee to także funkcjonalne pojemniki próżniowe na kawę. Są one wyposażone w niewielki wentyl, który pomaga zachować świeżość i wyjątkowy aromat kawy. Pojemniki są przystosowane do kontaktu z żywnością, są wolne od BPA. Oprócz tego Java Coffee ma w sprzedaży torby ekologiczne na zakupy, które wykonane są z bawełny. 

Boxy okolicznościowe Javacoffee 

Javacoffee ma w ofercie boxy okolicznościowe, które mogą być świetnym pomysłem na prezent. W nich znaleźć się mogą kawy, pojemniki na kawę, ale też napoje roślinne, herbaty i inne akcesoria będące w asortymencie sklepu i palarni kawy.