Czas ucieka, a Tobie brak pomysłu na prezent? Mamy rozwiązanie – nasze zestawy prezentowe. 

Prezent pięknie zapakujemy i wyślemy pod wskazany adres. Możesz wybrać, czy kawa w zestawie ma być w ziarnie, czy mielona – pamiętaj tylko, aby podać do jakiej metody parzenia.

 • Widok:
 • Gramatura: 5 x 100g

  Pyszny ZESTAW TESTOWY #MYJAVA! Doskonały pomysł zarówno na prezent jak i zawsze wtedy kiedy chcesz przetestować kawy z naszej oferty. Zestaw zmienia swoją zawartość w zależności od naszej aktualnej oferty. Opakowanie zawiera 5 x100g kaw w ziarnach JASNO PALONYCH (pod metody alternatywne).

  99,00 zł
  W magazynie
 • Gramatura: 5 x 100g

  Pyszny ZESTAW TESTOWY #MYJAVA ESPRESSO! Doskonały pomysł zarówno na prezent jak i zawsze wtedy kiedy chcesz przetestować kawy z naszej oferty wypalane w profilu pod espresso. Zestaw zmienia swoją zawartość w zależności od naszej aktualnej oferty. Opakowanie zawiera 5x100g kaw w ziarnach ŚREDNIO PALONYCH (pod espresso).

  94,00 zł
  W magazynie
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów


Czas ucieka, a Tobie brak pomysłu na prezent? Mamy rozwiązanie – nasze zestawy prezentowe są doskonałym pomysłem na prezent!

Prezent pięknie zapakujemy i wyślemy pod wskazany adres! Możesz wybrać, czy kawa w zestawie ma być w ziarnie, czy mielona – pamiętaj tylko, aby podać do jakiej metody parzenia.