Free shipping on orders over PLN 100 across Poland!

Aby zarządzać subskrypcją, utwórz konto. Ciesz się zawsze wspaniałą kawą!

Get FREE delivery with every subscription!

We invite you to cooperate with us!

BACANHA - Smakowity elegancki akcent... Odkryj całą gamę smaków!
Make up to 45 servings of your favourite drink from one carton!

BACANHA - Sweetly sophisticated accent!

COLOMBIA Sidra: anaerobowe złoto - Competition Coffee

  • 2 min read

Kolumbia - kraj, który dla wielu jest synonimem kawy najwyższej jakości. Dziś pragniemy przedstawić Ci prawdziwą perłę z tej kawowej mekki - COLOMBIA Sidra, która dołącza do naszej wyjątkowej kolekcji Competition Coffee.

JAVA COFFEE ROASTERS i nasza pasja do kaw Specialty

Z dumą prezentujemy nową kategorię w naszej ofercie - Competition Coffee. To kawy, które nie tylko zachwycają smakiem, ale również opowiadają historię. Historię ludzi, miejsc i procesów, które przekładają się na niepowtarzalny smak w filiżance. W tej kolekcji znajdziesz naszą gwiazdę - COLOMBIA Sidra.

Pochodzenie i charakterystyka COLOMBIA Sidra:

  • Kraj: Kolumbia
  • Lokalizacja: Valle del Cauca, Caicedonia
  • Producent: Cafe Granja
  • Farma: Potosi
  • Odmiana: Sidra
  • Obróbka: Anaerobic
  • Wysokość upraw: 1 400 - 1 860 m n.p.m.

Sidra to odmiana arabiki, która wyróżnia się na tle innych. Jej pochodzenie jest owiane tajemnicą, ale jedno jest pewne - jej unikalny charakter. Drzewka Sidry dorastają nawet do 4 metrów wysokości, a ich gałęzie obwieszone są dużymi kawowymi wiśniami.

Drzewka Sidry dorastaja nawet do 4 metrow wysokosci

Kawa mistrzów w ofercie JAVA COFFEE ROASTERS:

Sidra zdobywa coraz większą popularność w świecie kawy. W 2019 roku Jooyeon Jeon zdobyła mistrzostwo świata baristów dzięki tej odmianie, a w 2022 roku sukces ten powtórzył Anthony Douglas. Czy jest lepsza rekomendacja niż tytuł mistrza świata?

Kawowe wisnie Sidry

Sidra to kawa o złożonym profilu smakowym, który rozwija się z każdym łykiem. Wyróżnia się cytrusowym charakterem, z wyraźnymi nutami papai, mango i cytryny. Całość dopełnia aromat jaśminu, który dodaje kawie delikatności. Jej smak jest pełny, a aromat po prostu odurzający.

COLOMBIA Sidra to kawa, która z pewnością zaskoczy nawet najbardziej wymagających kawoszy. Jej unikalny smak i aromat sprawią, że każda chwila z nią stanie się wyjątkowa. Nie wierz nam na słowo - zaparz i przekonaj się sam! W końcu, gdy raz spróbujesz kawy specialty od JAVA COFFEE ROASTERS - nie ma powrotu. Odkryjesz nowy wymiar tego napoju i z pewnością się zakochasz.

Leave a comment (all fields required)

Comments will be approved before showing up.

Szukaj w naszym sklepie