Kawowa subskrypcja to niezapomniana podróż po świecie setek aromatów i smaków, które kryją w sobie kawy jednorodne.

Co miesiąc wybieramy dla Ciebie ziarna z całego świata, testujemy, wypalamy i dostarczamy bezpośrednio do Twoich drzwi.

Są to wyłącznie 100% Arabiki pochodzące z segmentu Specialty Coffee. Każda z kaw kryje w sobie niepowtarzalny charakter miejsca w którym jest uprawiana oraz sposobu obróbki ziaren, który ma ogromny wpływ na jej smak.

Już dzisiaj możesz rozpocząć 3 lub 6 miesięczną subskrypcję kawową. Oznacza to, że zanim kawa miesiąca pojawi się na naszej stronie, Ty już możesz się nią cieszyć!

Kawa miesiąca dostępna jest w dwóch profilach palenia jasna / drip coffee (stopień palenia, który polecamy do zaparzania alternatywnymi metodami) lub ciemno palona / espresso (polecamy do ekspresów ciśnieniowych, automatycznych i kawiarek) - możesz wybrać, który wolisz!

 • Widok:
 • Gramatura: 3 x 250g

  Kawowa subskrypcja to niezapomniana podróż po świecie setek aromatów, smaków, które kryją w sobie kawy jednorodne. Co miesiąc wybieramy dla Ciebie ziarna z całego świata, testujemy, wypalamy i dostarczamy bezpośrednio do Twoich drzwi.

  172,50 zł
  W magazynie
 • Gramatura: 6 x 250g

  Kawowa Subskrypcja to niezapomniana podróż po świecie setek aromatów, smaków, które kryją w sobie kawy jednorodne. Co miesiąc wybieramy dla Ciebie ziarna z całego świata, testujemy, wypalamy i dostarczamy bezpośrednio do Twoich drzwi.

  345,00 zł
  W magazynie
 • Gramatura: 3 x 250g

  Kawowa subskrypcja to niezapomniana podróż po świecie setek aromatów, smaków, które kryją w sobie kawy jednorodne. Co miesiąc wybieramy dla Ciebie ziarna z całego świata, testujemy, wypalamy i dostarczamy bezpośrednio do Twoich drzwi. Jeśli wybierzesz opcję subskrypcji z wcześniejszym wysłaniem vouchera- chętnie wyślemy Ci jego papierową wersję, abyś...

  172,50 zł
  W magazynie
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
 

Subskrypcja kawy – na czym polega?

 

Subskrypcja kawy to usługa polegająca na dostarczaniu kawy pod wskazany adres w regularnych odstępach czasu, bez konieczności ciągłego jej zamawiania. Subskrypcję, abonament możesz wykupić na kilka miesięcy. W naszym przypadku to 3 lub 6 miesięcy. Zamówienie składasz raz, a potem co miesiąc otrzymujesz wybraną kawę.

Ważnym elementem podczas zamawiania subskrypcji, jest wybranie najlepszej kawy. Jej rodzaj powinien być uzależniony nie tylko od twoich preferencji smakowych, ale również od sposobu parzenia. Inaczej kawa arabica wypalana jest, gdy przyrządzasz espresso, a inna, gdy parzenie kawy odbywa się alternatywnymi metodami, jak Chemex, Aeropress czy Dripper.

 

Kawa z palarni kawy w abonamencie – dlaczego warto?

 

Opcję kawy w abonamencie często udostępniają palarnie kawy. Dlaczego warto korzystać z ich usług? Przede wszystkim oferują starannie wyselekcjonowaną, najlepszą kawę ziarnistą lub mieloną. Możesz sprawdzić jej profil sensoryczny, lokalizację, a także odmianę.

Ważne jest to, że kawa wypalana jest na bieżąco, przed realizacją zamówienia, możesz więc mieć pewność, że będzie ona świeża, aromatyczna. Korzystając z subskrypcji palarni kawy w Warszawie, dodatkowo możesz wypróbować różne smaki, ponieważ co miesiąc dostarczamy jest inny rodzaj kawy. Jednocześnie zawsze jest to 100% kawa arabica, pochodząca z segmentu Specialty Coffee. Zawsze otrzymujesz ją jako pierwszy, zanim pojawi się ona w ofercie sklepu.