Aby zarządzać subskrypcją, utwórz konto. Ciesz się zawsze wspaniałą kawą!

Dostawa GRATIS przy wybraniu dowolnej subskrypcji!

Organizujemy szereg szkoleń dla partnerów, baristów i miłośników kawy!

Zapraszamy!

Zapraszamy do współpracy!

BACANHA - Niesamowity słodki prezent dla przyjaciół i rodziny, który sprawi im radość!

Zapraszamy miłośników kawy i profesjonalnych baristów!

REUSE RECYCLE REJAVA! BĄDŹCIE Z NAMI!

  • 2 minut czytania

Obecnie nikt już nie kwestionuje istnienia kryzysu klimatycznego. Sposobów na walkę i współistnienie z nim jest wiele, a większość naukowców i specjalistów badających zmiany klimatyczne zgodnie twierdzi, że najważniejsze jest podjęcie wszelkich możliwych kroków będących w zasięgu naszych możliwości na co dzień. Takie kroki, które może podjąć każdy z nas, bez wielkich poświęceń, przy niedużym kompromisie. Jednym z nich jest korzystanie z kubków wielokrotnego użytku, zamiast kubków jednorazowych, podczas zamawiania swojej ulubionej kawy lub herbaty.

Trend ten jest widoczny na ulicach europejskich i polskich miast od wielu lat. Kawiarnie biorą czynny udział w propagowaniu LESS WASTE i oferują zniżki dla klientów, którzy przyniosą własny kubek. Wystarczy spojrzeć na statystyki, by zrozumieć fenomen tego ruchu. 16 miliardów papierowych kubków jest produkowanych z 6,5 miliona drzew – każdego roku. Przy produkcji tych kubków zużywany jest odpowiednik energii, która mogłaby zasilić 54 000 domów.

ReUse ReCycle ReJava to nasze motto.

Dlatego do naszej oferty wprowadziliśmy kubki wielorazowego użytku KINTO. Założone w 1972 roku KINTO zaczęło z pasja tworzyć własne produkty, które wprowadzają komfort i kolory do codziennego życia. Od 2010 roku produkty te są eksportowane prosto z Japonii na cały świat.

KINTO to połączenie funkcjonalności, zrównoważenia i estetyki wizualnej. Travel Tumbler, dostępny w naszym sklepie w wielu kolorach, przeznaczony jest dla osób, które cenie sobie smak kawy lub herbaty przez długi czas. Właśnie dzięki izolacji próżniowej tumbler ma doskonała właściwości zatrzymywania ciepła (lub zimna), a smak i aromat naparu utrzymywany jest przez długi czas dzięki stali nierdzewnej 18-8 i elektropolerowanemu wnętrzu.

Możemy Wam polecić również nasze kubki na wynos wielokrotnego użytku, bardzo lekkie, wykonane z biodegradowalnego włókna bambusowego i niemodyfikowanej skrobi kukurydzianej. Pokrywka (niekapiąca) oraz rękaw wykonane są z matowego, bezsmakowego silikonu spożywczego przeznaczonego do gorących napojów, a kubek wraz z pokrywką oraz rękaw można bezpiecznie myć w zmywarce.

Na kubkach wielorazowych idea LESS WASTE się nie kończy.

JAVA wspiera i propaguje świadomy i ekologiczny styl życia. Począwszy od tego jak działamy na co dzień w palarni, aż do momentu kiedy parzymy ulubioną kawę w domy czy plenerze.

Nasza ekologiczna taśma używana w palarni.

Do przechowywania kawy mamy nasze pojemniki, które chętnie uzupełniamy świeżymi ziarnami.

 

Po ich zakup możecie wybrać się z naszą torbą GOOD COFFEE IS A HUMAN RIGHT®, która idealnie nada się również na wakacje 😉

W fazie produkcji prawie wyeliminowaliśmy plastikową folię bąbelkową do zabezpieczania wysyłek, a pudelka kartonowe w których wysyłamy produkty do kawiarni lub Pop-up’ow zastąpiliśmy częściowo pojemnikami wielokrotnego użytku, ograniczając produkcję zbędnych śmieci do minimum.

ReUse ReCycle ReJava! Bądźcie z nami!

Zostaw komentarz

Komentarze pojawiają się po paru godzinach.

Szukaj w naszym sklepie