-10% rabat na wszystkie kawy z oferty z kodem JAVAWDOMU

Dostawa GRATIS przy wybraniu dowolnej subskrypcji!

Organizujemy szereg szkoleń dla partnerów, baristów i miłośników kawy!

Zapraszamy!

Zapraszamy do współpracy!

BACANHA - Niesamowity słodki prezent dla przyjaciół i rodziny, który sprawi im radość!

Festiwal Kawowy Parzymy Przelewamy 27-28 maja 2023

  • 2 minut czytania

Festiwale Kawowe to niezwykłe wydarzenia! To takie dodatkowe święta dla miłośników kawy. Święta pachnące nie piernikiem, a najlepszą kawą.

27-28 maja po raz kolejny wzięliśmy udział w festiwalu Parzymy Przelewamy w Katowicach. Była to piąta odsłona wydarzenia, podczas którego palarnie kawy z Polski i wielu innych krajów europejskich miały możliwość zaprezentować swoje produkty, spotkać się ze swoimi miłośnikami, zamienić kilka słów, a także porozmawiać z resztą kawowej braci. Takie wydarzenia, to spotkania pasjonatów kawy w ich naturalnym środowisku. Wszyscy są zawsze niesamowicie serdeczni, uśmiechnięci i nakofeinowani!

Festiwal Kawowy Parzymy Przelewamy 27-28 maja 2023

Tegorocznej edycji Parzymy/Przelewamy towarzyszyły zawody parzenia kawy ALTERNATYWY vol.2.  My jako JAVA Coffee wypaliliśmy na nie specjalną kawę, z którą pracowali uczestnicy. Festiwalowa kawa była dostępna do kupienia w trakcie festiwalu oraz w pre-orderze w naszym sklepie. Żeby jednak nie było nudno, dopiero po odbyciu się zawodów zdradziliśmy jakie to ziarna, a była to niezła petarda - NICARAGUA Yellow Limoncillo rzadko spotykanej odmiany Yellow Pacamara w obróbce naturalnej. Mega owocowa o skondensowanej słodyczy i delikatnej cytrusowej kwasowości. Zamawianie kawy w ciemno mocno spodobało się zarówno festiwalowym gościom jak i klientom naszego sklepu internetowego - kawa znikła z naszych magazynów zanim dobrze zdążyliśmy się do niej przyzwyczaić! 

Festiwalowi goście mogli się u nas zapoznać z aktualną ofertą świeżo wypalonych kaw i spróbować ich w formie przelewowej oraz w espresso. Przeprowadziliśmy też w czasie festiwalu degustację kaw w formie cuppingu, podczas którego można było przetestować kawy z naszej aktualnej oferty oraz dowiedzieć się jak kaw smakować, by faktycznie poczuć ich smak i wyczuć, najbardziej nawet nieoczywiste w pierwszym zderzeniu, nuty smakowe. Na naszym stoisku odbyła się również premierowa prezentacja naszego nowego produktu, który regularnie kradnie serca coraz większej rzeszy kawoszy - koncentratu z cascary (suszonych owoców kawowca). Jest to zupełna NOWOŚĆ na polskim rynku!

Tutaj możesz dowiedzieć się o nim więcej. Wszyscy próbujący byli zachwyceni jego wyjątkowym smakiem i naturalną słodyczą. Ze względu na swoją formę i wygodne opakowanie, ten produkt to idealne rozwiązanie do biur, restauracji, czy kawiarni, ale również doskonale wpasuje do każdej kuchni. 

Wydarzeniom tego rodzaju towarzyszą zawsze ciekawe rozmowy, ciepła atmosfera i jest to doskonała okazja do budowania nowych relacji biznesowych. Jest to również wspaniała okazja do zaprezentowania najnowszej oferty klientom B2C i B2B. Z niecierpliwością czekamy na kolejne edycje, na które serdecznie Cię zapraszamy.

Śledź nasze profile na SoMe, by dowiedzieć się o kolejnym Festiwalu. Rezerwuj czas i wpadnij spotkać się z nami przy kawie.

Do zobaczenia!

Festiwal Kawowy Parzymy Przelewamy 27-28 maja 2023

Zostaw komentarz

Komentarze pojawiają się po paru godzinach.

Szukaj w naszym sklepie