Polska palarnia kawy

Prezentownik JAVA Coffee - pomysły na świąteczne prezenty, które pokochasz. Odcinek 2

Prezentownik JAVA Coffee to złożone przez naszą załogę propozycje prezentowe, które łatwo skompletujesz z najwyższej jakości produktów dostępnych w ofercie naszego sklepu. W każdej części “Prezentownika” przedstawiamy eleganckie, przemyślane zestawy prezentowe, które ucieszą nawet najbardziej wymagających. Komponowaliśmy zestawy mając na uwadze to, jak wyglądają koszyki zakupowe w okresie przedświątecznym, oraz biorąc pod uwagę z czego sami byśmy się ucieszyli oraz co chętnie podarowaliśmy naszym bliskim.

Co znajdziesz w zestawach prezentowych od JAVA Coffee?

Wśród propozycji, które będą pojawiać się w ramach cyklu artykułów na bloga, znajdziesz zarówno zestawy, które możesz podarować osobie dopiero odkrywającej świat kawy speciality, dla lubiących eksperymentować home baristów, miłośników herbaty najwyższej jakości, wielbicieli zdrowej kuchni czy ceniących dodatek kropli słodyczy w codziennym życiu domatorów.

W zeszłym tygodniu, jako pierwszy, pojawił się w ramach “Prezentownika” secik dla miłośników parzenia kawy specialty najwyższej jakości w domowym zaciszu. TUTAJ możesz zerknąć, co proponujemy wziąć pod uwagę przy komponowaniu prezentu dla domowego kawosza. A dziś… Jedziemy w podróż!

W podróż tylko z własną kawą!

Dla wielu osób pyszna, aromatyczna kawa jest nieodłącznym elementem dnia. Niezależnie od tego, gdzie i w jakich warunkach się znajdują, nie wyobrażają sobie poranka bez energetyzującego kubka ulubionej kaw. Znasz ten motyw? Coraz częściej, zamiast zdawać się na los i narażać na ryzyko wypicia paskudnej kawy z podejrzanie wyglądającego, często jedynego w okolicy miejsca, decydujemy się na zakup kilku podstawowych przyrządów, które pozwolą nam parzyć kawę w każdych warunkach i na własnych zasadach (nawet na odludziu, gdzie nie ma Żabek ani Orlenów do poratowania). I ma to sens - dzięki temu każdego dnia mamy pewność, że wypijemy najlepszej jakości kawę, gdziekolwiek się znajdziemy!

Podróżny set kawowy dla każdego

Jeśli znasz osobę, która ceni sobie możliwość wypicia swojej ulubionej kawy Speciality w każdych warunkach, ten zestaw będzie strzałem w dziesiątkę. Skomponowany został z rozmysłem i zabierając go ze sobą w podróż w każdych, nawet najsurowszych warunkach kawa zostanie zaparzona - w totalnej dziczy lub na szczycie góry!

Ustalmy fakty: każdy zapalony podróżnik ma pod ręką wodę, kubek i palnik, sprawa oczywista, jeśli chce się przeżyć konkretną tułaczkę. I tutaj mamy pół sukcesu na drodze do kawy! Kolejne pół to nasz elegancki podróżny secik kawowy:

1. Kompaktowy zaparzacz kawy, czyli znany i lubiany Aeropress w zestawie z filtrami, miarką i wszystkim, co może się przydać przy przygotowywaniu kawy. Zajmuje niewiele miejsca, jego użycie nie wymaga konewek, ani innych niepotrzebnie zagracających plecak sprzętów, a do tego super łatwo się czyści - właściwie już podczas przeciskania kawy. Wystarczy tylko szybko go przepłukać po użyciu i tyle - wrzucamy w kieszeń termos w dłoń i lecimy dalej. Termos?

 

2. Ano termos! dporny na trudy wycieczki termos Kinto DAY OFF - wygląda jak milion dolarów i robi świetną robotę. Dodatkowo jego pokrywka służy za wygodny uchwyt do przypięcia do plecaka czy innej nerki, dzięki czemu możesz zawsze mieć swoją kawę pod ręką. A co proponujemy do niego wlać?

 

3. My byśmy wlali nasz bezkonkurencyjny, mega soczysty, owocowo-kwiatowy Kawowy oBłęd, który (potwierdzone info) parzy się idealnie na wszystkich wysokościach i w każdych warunkach. Możesz zamówić go w ziarnach do zmielenia bezpośrednio przed podróżą, albo wybrać opcję zmielenia przez nas - wygoda użytkowania gwarantowana.

 

I tyle, mamy to - nic więcej nie potrzeba, by cieszyć się ulubioną kawą w dowolnym miejscu na świecie! Z takim oprzyrządowaniem bez strachu o kawowy aspekt wycieczki, można wyruszać. Podróż z ulubioną kawą pod ręką nie ma prawa się nie udać.

Powrót do blogu

Zostaw komentarz

Pamiętaj, że komentarze muszą zostać zatwierdzone przed ich opublikowaniem.