Polska palarnia kawy

Prezentownik JAVA Coffee - pomysły na świąteczne prezenty, które pokochasz. Odcinek 1

Jakkolwiek obchodzone, czy to tradycyjnie czy też zupełnie nieszablonowo i według własnego upodobania, święta są magicznym czasem, podczas którego dzielimy się radością i miłością z najbliższymi. Nie da się ukryć, że jednym z najbardziej ekscytujących elementów tego okresu jest wymiana prezentów! Nic nie cieszy tak bardzo jak podarowanie miłego upominku ukochanej osobie. Bywa jednak ciężko, bo jak mieć pewność, że wybierany z największą dbałością prezent nie okaże się nietrafiony i nie wyląduje głęboko na dnie szafy?

Tutaj przychodzi z pomocą Prezentownik JAVA Coffee!

Zestawy prezentowe JAVA Coffee

Po dokładnym przebuszowaniu Waszych zamówień, postanowiliśmy zmobilizować siły, rozpisać kwestię od góry do dołu, rozrysować parę diagramów, zbudować trochę wykresów i innych macierzy, by teraz dumnie oświadczyć - mamy to!

Prezentownik JAVA Coffee to złożone w pocie czoła propozycje prezentowe, które ucieszą najbardziej wymagających. Znajdziesz tam eleganckie, przemyślane zestawy prezentowe, skompletowane z najwyższej jakości produktów dostępnych w ofercie naszego sklepu, które ucieszą nawet najbardziej wybrednych. Znajdziesz tam pozycje zarówno dla osób dopiero odkrywających świat kawy, dla lubiących eksperymentować home baristów, miłośników herbaty, wielbicieli zdrowej kuchni czy ceniących zdrowe słodkości najwyższej jakości domatorów.

Idealny prezent dla domowych kawoszy

Jako pierwszy na tapecie - kawowy secik dla miłośników parzenia kawy specialty najwyższej jakości w domowym zaciszu.

Praca, praca, praca… Na pewno masz w swoim otoczeniu osobę, która spędza wiele godzin pracując w domu przed komputerem. W dobie tak popularnej pracy zdalnej bywa, że zakopujemy się przy biurku zapominając o całym świecie i tak mija dzień za dniem. Ale nie samą pracą człowiek żyje - o tym właśnie należy przypomnieć naszym zapracowanym bliskim. A kiedy będzie ku temu lepsza okazja, niż właśnie teraz?

Aromatyczna kawa w przerwie od pracy

Dla zdrowia psychicznego niezwykle ważne jest zachowanie równowagi. Siedząc przed ekranem bardzo łatwo jest zapomnieć o otaczającym nas świecie. Ale, ale… Zdecydowanie ciężej będzie o nim zapomnieć, spoglądając kątem oka na błyszczący, czerwoniutki dripper, czekający tylko na odpalenie! Przerwa od pracy to must - ta kwestia nie wymaga dyskusji. Dla zachowania zdrowia psychicznego i podładowania baterii należy raz na jakiś czas wstać sprzed komputera i podarować sobie chwilę rozkosznej przerwy. I niech ta chwila trwa! Niech codzienna filiżanka kawy stanie się rytuałem, wyczekiwanym od chwili przebudzenia.

Dzięki naszemu kawowemu setowi, możesz tę chwilę podarować pracusiowi bliskiemu Twojemu sercu. Na pewno to doceni.

Przygotowany przez nas zestaw jest bardzo prosty w obsłudze i elegancki. Sprawdzi się idealnie jako prezent dla entuzjastów pysznej kawy speciality, którym brakuje czasu na codzienny wypad do kawiarni.

Zestaw dla miłośnika kawy Speciality w domu

Soczyście czerwony, klasyczny dripper Hario V60 z komplecie z serwerem i filtrami, do tego kompaktowy młynek i nasza przepyszna, mocno owocowa Kenia Kiringa. Ten zestaw zawiera w sobie wszystko, czego potrzeba, by w ciągu kilku minut móc rozkoszować się kubkiem wyśmienitej, energetyzującej kawy. Komu go podarujesz?

Powrót do blogu

Zostaw komentarz

Pamiętaj, że komentarze muszą zostać zatwierdzone przed ich opublikowaniem.