KAWOWA SUBSKRYPCJA - prawdziwa gratka dla kawowych smakoszy

KAWOWA SUBSKRYPCJA - prawdziwa gratka dla kawowych smakoszy

Kawa to napój uwielbiany na całym świecie. Dla niektórych to sposób na rozpoczęcie dnia, dla innych to chwila relaksu po ciężkim dniu pracy. Dla nas - Javowej ekipy pełnej kawowych miłośników, kawa to nie tylko napój, ale również pasja, którą chcemy przekazywać dalej!

Dlatego właśnie stworzyliśmy dwa modele  “kawowego abonamentu” (“COFFEE OF THE MONTH” oraz  “PLAN YOUR COFFEE”), dzięki którym masz możliwość by cieszyć się świeżą, starannie paloną kawą dostarczaną regularnie pod same drzwi - bez konieczności wychodzenia z domu, czy pamiętania o złożeniu kolejnego zamówienia. Chcemy, by każdy miłośnik kawy miał dostęp do najlepszej jakości ziaren, które zaspokoją nawet najbardziej wymagające gusta - za co ręczymy! W ramach subskrypcji dostajesz zawsze starannie wyselekcjonowane ziarna, pochodzące z różnych regionów świata, które wypalamy na zamówienie, bezpośrednio przed wysyłką, aby zachować ich maksymalny smak i aromat. 

Nasza kawowa subskrypcja to nie tylko wygoda, ale również możliwość odkrywania nowych smaków i aromatów i przez to poszerzania swoich kawowych horyzontów. Może z kolejną dostawą  “COFFEE OF THE MONTH”  zaskoczymy Cię ziarnami, jakich jeszcze nie znasz?

A może znasz swój gust kawowy tak dobrze, że największą frajdę sprawi Ci pewność, że w każdej paczce od nas znajdziesz swoje ulubione ziarna? Czy będzie to pysznie owocowa  BRAZIL Serra Negra, a może kusząca orzechowym aromatem  GUATEMALA Santa Rosa? A co powiesz na uwielbiany przez kawoszy, którzy muszą ograniczać kofeinę DECAF? Tak! nasza bezkofeinowa COLOMBIA Cauca też jest dostępna w subskrypcji (wypalona pod filtr bądź espresso).

Obie subskrypcje są  maksymalnie elastyczne - dzięki założeniu konta na naszej stronie masz możliwość dowolnie zmieniać częstotliwość dostaw, adres wysyłki, ilość zamawianej kawy oraz rodzaj ziaren, których w danym momencie chcesz spróbować. Możesz wybrać zarówno kawę paloną na jasno jak i ciemno, zdecydować się na ziarna lub zaznaczyć rodzaj mielenia. Subskrypcję możesz także zatrzymać lub przerwać w dowolnym momencie, a to dzięki zastosowaniu formuły “PAY AS YOU GO”. Co to oznacza? Do swojej subskrypcji podpinasz kartę, a my pobieramy pieniądze przy każdej kolejnej dostawie -  nie płacisz z góry!

Korzystając z naszej subskrypcji kawy, masz także  gwarancję darmowej dostawy przez cały okres trwania abonamentu.

 

Subskrypcja kawy JAVA Coffee Roasters to idealne rozwiązanie dla każdego miłośnika kawy, chcącego mieć ciągły dostęp do świeżej kawy najwyższej jakości w swoim domu czy w biurze. Skorzystaj z naszego “kawowego abonamentu” i przekonaj się na własnym podniebieniu. W końcu nie na darmo mawiamy od lat, że GOOD COFFEE IS A HUMAN RIGHT® ! Trzymamy się tego bez żadnych odstępstw.

Powrót do blogu

Zostaw komentarz

Pamiętaj, że komentarze muszą zostać zatwierdzone przed ich opublikowaniem.